2006-11-26, 10:57
|
#477
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
|
Dot.: zielona herbata
Cytat:
Napisane przez rambo
A rybek nie powinnam mieć, ze względu na pleśnie i inne takie - alergikiem jestem  Ale i tak mam 
Chociaż średnio je lubię - takie małomówne są ![:]](//static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
|
O alergiach coś wiem-też mam na kilka rzeczy uczulenie i rzeczywiście jet to paskudne .
A rybki rzeczywiście są małomówne-też mamy akwa .
Cytat:
Napisane przez Luba
A ja tylko na chwile wpadlam, zeby zapytac: ludzie drogie, jak wy to mozecie pic? Jakem maniaczka herbaciana to jeszcze zadna zielona mi nie posmakowala. No nie wiem, moze ja trzeba jakos specjalnie pic? W dni parzyste, o polnocy czy cos w tym stylu? 
|
Teraz Luba dowciapkuje .
Ale nie poddawaj się-naprawdę zielona jest pyszna.Ja kiedyś też nie umiałam zaparzać.Aż trafiłam na ten wątek i Rambo wyprowadziła mnie z błędu,bo ja zalewałam wątkiem-a tak się nie robi.I można wielokrotnie użyć jedne fusy do parzenia-też się od Rambo dowiedziałam.
Aha,ja piję zieloną( i inne ziołowe) -bez cukru.Z cukrem mi nie smakuje w ogóle-psuje cały smak.
Cytat:
Napisane przez rambo
Luba - właśnie, Silva nie lubiła. Napisała nam, że nie lubi, a potem polubiła
Parzyć trzeba ok 5 min. w wodzie ok. 60-80 stopnii
Najlepiej przed komputerem czytając ten wątek 
|
O właśnie Lubo zaparzaj tak-jak pisze Rambo-będzie naprawdę dobra.
Ale jednak picia jej -nie polecam przed komputerem,a zwłaszcza czytając ten wątek-można zakrztusić się ze śmiechu.Ja cały czas śmieję się jeszcze z wczorajszej "akcji",po której zostało tylko wspomnienie w poście numer 435 .
__________________
|
|
|