Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy - wizażanki z Włoch cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-10, 10:05   #3468
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Włochy - wizażanki z Włoch cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3148119 9]

jaki ladny dzien sie zaczal. w koncu wyszlo slonce. zaraz wyjdziemy z psem i mu porzucamy troche pilke [/QUOTE]
U mnie tez piekna pogoda, slonce jak w lato, a ja bym chciala kilka dni mrozu i sniegu
Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość

nie zazdroszcze kochana,duzo masz egzaminow?
ja dzis do pracy,a wolalabym wozic kartony
Mam do zaliczenia: economia aziendale, diritto pubblico i matematica. Ekonomia raczej sie nie przejmuje (zaliczylam juz dwa esami parziali, wiec mysle, ze jakos to pojdzie, chociaz wszyscy z drugiego roku, mowia ze akurat w tym wypadku wszystko zalezy od humoru szanownej pani profesor! ), teraz siedze nad prawem i mam sporo materialow no ale, zobaczymy A Matematyka mnie przeraza i nie chodzi tutaj o trudnosc tych zadan a o profesora, ktory w ogole nie nadaje sie do prowadzenia lekcji
Trzymajcie za mnie kciuki a wszystko jakos to bedzie

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Mam wreszcie chwilke na wizaz.
Jutro wam wszystko opowiem ale mialam troche zwariowane ostatnie pare dni.
Kupilismy pralke a dzisiaj przyjechaly z Polski moje garczki.
No i musialam sie mezusiem zajac przez swiateczny czas.
Super kochana, ze juz powoli ogarniacie mieszkanko - chcemy wszystkie zaproszenie na impreze jak bedzie juz wszystko dopiete na ostatni guzik

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość


zostane bez kompa,bo zostawiamy go tutaj,dopoki nie bedziemy miec nowej umowy,a nawet nie wiemy z kim ja zawrzec(telecom?vodafone? ),wiec to pewnie troche potrwa,ale tej co mamy tutaj jeszcze nie rozwiazujemy,wiec pewnie bede pisac stad
Ja mam umowe z tiscali i pierw mialam sam internet bez telefonu stacjonarnego a kiedy konczyla sie mi pierwsza umowa zadzownili i zaproponowali przedluzenie i za taka sama cene dali nam linie telefoniczna + darmowe rozmowy na stacjonarne po pierwszej minucie chociaz nie wiem ile dokladnie placimy - jesli Cie interesuje to moge sprawdzic.
Nie polecam na pewno wind'u - kolezanki mialy i ciagle jakies problemy, podwyzki itp, a jesli chodzi o vodafone to nie orientuje sie.


Pozdrawiam was kochane i uciekam do ksiazek
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora