Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok za pasem, czas przywitać się z Bobasem-mamy styczniowo-lutowe 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-10, 20:35   #4030
Psotnika
Raczkowanie
 
Avatar Psotnika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 149
Dot.: Nowy Rok za pasem, czas przywitać się z Bobasem-mamy styczniowo-lutowe 2012

Cześć Mamusie
niestety nie nadrobię - byłam ostatnio na 63 stroniew niedzielę wieczór wypisali mnie ze szpitala...

chciałam przedstawić Wam Polę - urodziła się 4 stycznia, ma 52 cm i 2770gr Lubi dużo jeść i duuuużo spać. i jest kochanym Aniołkiem - oby jak najpóźniej pokazała rogaty charakterek (bo to przecież Koziorożec).
Cesarka była, znieczulenie zzo, w czasie zabiegu wszystko fajnie, pogadałam z lekarzami, ale potem jak znieczulenie puściło nagle to wyłam dosłownie z bólu - tak na głos - przez 5 godzin i to były najgorsze godziny w moim życiu.. mimo że dostałam w sumie 5 kroplówek ze znieczuleniem a dali mi ich tyle chyba po to bym nie wyła, bo leżałam na początku na korytarzu bo tłok na porodówce straszny.. dziennie kilkanaście cesarek i do tego jeszcze dziewczyny z naturalnego porodu

ale juz o tym zapominam, szwy zdjęte dzisiaj, a Pola mi wsystko wynagradza

GRATULACJE DLA MAM JUZ ROZPAKOWANYCH!!!!!! - Jeszcze nie sprawdzałam która juz przytula maluszka, ale postaram się chociaż to nadrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020151.jpg (71,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020049.jpg (100,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020162.jpg (78,7 KB, 72 załadowań)
__________________
[*]08.12.2010

Edytowane przez Psotnika
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:37
Psotnika jest offline Zgłoś do moderatora