Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 13:21   #86
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
lancz mam
w pracy jest OK. caly tamten tydzien nie mialam jeszcze kompa wiec w zasadzie za duzo nie moglam zrobic jakies treningi, BHP itd
a od tego tygodnia juz jest ciekawiej. nadal sie ucze , ale juz przynajmniej w praktyce a nie 'na sucho'

M super. chodzi zadowolona i usmiechnieta. wczoraj byla z tata i Piotrek mowi, ze dawno nie mial tak dobrego dnia z nia. zero klopotow czy buntu. jedyne z czym mamy 'problem' to znowu spanie w ciagu dnia, bo Linda nauczyla ja znowu spania w wozku (poniekad sie kobiecie nie dziwie - jak ma 3 dzieci do opieki (z czegho M najmlodsza) to lepiej isc z M na 10 min przejadzke wozkiem niz przez godzine probowac ja polozyc do lozeczka). a tak to z jedzeniem super, z zabawa super! zaczela mi zupe sama jesc lyzka musze jej malutko do jej miski nalozyc i ladnie zajada, a jak skonczy to dokladka, nawet sie nie brudzi. wiec praktycznie nie musze jej juz karmic platki z mlekiem tez juz sama umie zjesc wieczorem nie ma problemu ze spaniem...
a wczoraj jak wrocilam do domu to chodzila po mieszkaniu i powtarzala 'hapi, hapi, hapi'

my tez planujemy wyjscie do kina z Piotkiem. 22 sty przyjezdza moja mama, wiec moza uda nam sie wyrwac jak ja juz polozymy do lozka

Darianna sprobuj to http://www.kaz-courier.com/

po dlugich rozwazaniach stwierdzilismy ( w zasadzie to chodzilo glownie o moja zgode) ze w maju na komunie chrzesnicy Piotra pojedziemy autem... po pierwsze wyjdzie taniej i... hmmm.... chyba to jedyne ZA a tak wokle to zanim to sie stanie to musimy auto zmienic )))

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

no i jeszcze sie pochwale, ze moje dziecko tez juz pieknie spi w nocy (poki co tfu tfu). juz prawei sie nie budzi, a jak juz to costam pokweka i sama znowu zasypia
super,ze w pracy coraz lepiej

Seba zupa ma jesczze kłopot, tzn jak jest bardziej gesta to zje sam,a le jak rzadka to juz wiekszosc ma na bluzce

Fajnie z wyjazdem do PlNa długo planujecie jechac?
Ja sie ciesze,z e juz wszystko pobukowane mamy, i tak nas wyjdzie taniej niz tym samolotem


i za ładne spanie.
U nas róznie...czasem noce sa dobre, czasem sie czesto budzi...
Juz bym chciala,zeby te 5 wkoncu wyszly, bo tylko ich brakuje

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_don Pokaż wiadomość
Dzien Dobry

My dzis wstalysmy o 11 :P:P wiec jestem wyspana :P:P skonczylam prace o 1 w nocy bo roboty nie ma :/ wtedy kiedy potrzebna mi kasa to nie mam jak robic dluzej

Darianno nie pomoge bo nie wiem
tak to jest
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora