Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 13:29   #1276
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Był poruszany temat monitorów oddechu. Nie wiem czy pamiętacie ale ja bardzo chciałam mieć ten zestaw angelcare 3w1 (mata+Niania+kam). Jakies 2 mieś temu moi rodzice mi mówią ze tato ma jakieś nianie które pożycza znajomym i wyślą mi ją w paczce (te co wysyłali z Pl). Jak paczka przyszła to nie mogłam uwierzyc własnym oczom......nie wiem czy to te pokolenie czy co ale mój tato za nianie uważa zestaw monitoringu(kamera+ odbiornik czyli mały telewizor). Nie można tego przenosić ani nic, normalnie masakra. Delikatnie rodzicom wytłumaczyłam ze to nie niania
Zdecydowaliśmy sie z tżtem na samą nianię TT. A monitor oddechu mieliśmy zakupić w razie jakis komplikacji, problemów małej z oddychaniem czy też jesli ja bym za bardzo zchizowała
I w sumie nie zamierzamy kupić bo myślałam że będę co 5 minut sprawdzać czy Mili oddycha ale ona co chwilę wydaje z siebie jakieś dźwięki i to mi wystarczy przez ta nianie super słychać a jak dłużej jest cicho to wtedy to niej idę
kasik po co Ci monitor jak Ci rodzice przysłali profesjonalny sprzęt

A ja jestem jakaś inna bo chętnie bym w tej ciąży pochodziła jak najdłużej zwłaszcza że nic mi się nie dzieje tzn czuję się jak wieloryb, bolą mnie plecy i mam czasami zgagę ale poza tym nic więcej
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora