Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja twarz to kostka brukowa ;((( Pomocy !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-26, 13:03   #15
Czarnuleczka090
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuleczka090
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Z Polski ;d
Wiadomości: 93
Dot.: Moja twarz to kostka brukowa ;((( Pomocy !!

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Hm no to nie wiem, ja bym na Twoim miejscu przeszła się prywatnie do dermatologa, który pewnie zapisałby jakiś retinoid, który wymiótłby to wszystko do cna, ale skoro fundusze masz ograniczone to lipa.

Tylko Effaclaru używasz do twarzy? A czym ją myjesz, czym nawilżasz? A czego wcześniej używałaś?
U mnie jest jedna dermatolog w miescie, która bierze 100zł za wizyte + leki =200zł jak nie wiecej :/ a wizyta trwa u niej 2 min po czym wyprasza Cie ! z gabinetu. I nawet nie ogladnie Twoich zmian na twarzy ;]

Obecnie do mycia buzi uzywam zelu antybakteryjnego Ziaja - Nuno ( bardzo mi pasuje ), przedtem stosowałam mydło z Nanosrebrem ..
Do nawilzania, uzywam Nanobase - jeszcze kiedyś mi ja dermatolog polecił. Lagodzi wszystkie podraznienia, wystepujace równiez przy leczeniu tradziku, alergii, poparzenia słoneczne itp Ale to na noc, bo okropnie sie skóra po tym świeci. A na dzien Effaclar.
Raz na tydz maseczka antybakteryjna chyba z Dax-a ..

Jestem zdania: "im mniej, tym lepiej" - powtarzam słowa lekarza. I pamietam jeszcze bym nie stosowała żadnych toników ani peelingów.

Edytowane przez Czarnuleczka090
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:07
Czarnuleczka090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując