Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 15:11   #20
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Postanowiłam napisać, też kilka słów o tym co mnie inspiruje...

Po pierwsze... niezwykle kobieca, fantastyczna CZARNA KRESKA na oku ... o której tu sobie dyskutowałyśmy

Kochają ją gwiazdy! Kochają ją nie-gwiazdy... czyli my zwykłe niezwykłe kobiety
Święci triumfy na wielkich galach, balach, przyjęciach... i odnajduje się na co dzień...
Może być idealna wyrysowana, bądź roztarta... cieniutka lub jak u Amy Winehouse... Czarna w klasycznym wydaniu... ale również kolorowa, brązowa grafitowa... a nawet brokatowa.
Może podkreślać tylko górną powiekę, ale również dolną...
Również są różne sposoby nakładania... w mazaku, w słoiczku do nakładania pędzelkiem, w buteleczce z pędzelkiem...
Wiele kobiet kreuje swój wizerunek stosując charakterystyczną czarną kreskę... Czarna kreska staje się ich znakiem rozpoznawczym... Wspomniana Amy Winehouse, Brigitte Bardot... Te kobiety już zawsze będą kojarzyły się z czarną kreseczką. Czarna kreska na pewno kojarzona jest z latami 60, stylem pin-up.
Uwielbiam czarną kreskę... jej różne wydania... lubię, gdy jest główną gwiazdą mojego makijażu... jasny cień, kreseczka, tusz ... uwielbiam taki look!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7a4ee158000b4335497d8337.jpg (35,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 251c9f0853f53fa809f453a2ea112e57,12,1.jpg (33,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery12366angelinajolieeyelinermakeup.jpg (12,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg or_1ba336eb122529774130943.jpg (37,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivia-wilde.jpg (50,9 KB, 6 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora