Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak perspektyw, dołek emocjonalny...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 21:05   #22
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Brak perspektyw, dołek emocjonalny...

wydaje mi sie ze troche ,,zasniedzialas" w domu. Nic sie nie chce, siedzisz w lozku, pozwalasz matce soba dyrygowac. Musisz sie troche ruszyc! ja dojezdzalam na studia codziennie 30 km pociagiem. przezylam. Jak tak bardzo chcesz z ta fotografia to wyjedz do poznania. Kupa studentow mieszka pracuje i uczy sie wlasnie tam. OSobicie znam kilkoro ze szczecina. albo wyjedz na granice zarob troszke kasy zaoszczedz na poczatek w wielkim miescie. Ale ty musisz wyjsc z inicjatywa. Glowa do gory. rozumiem ze masz strasznego dola i nic sie nie chce. Ale najgorszy jest pierwszy krok potem leci juz jakos. Dasz sobie rade tylko wez sie za siebie.

A jak slyszysz takie glupoty na temat siostry to je olewaj olewa olewaj. I zapytaj siostry co ona mysli o tym ze jest taka cudowna a ty takie nic - jak twierdzi matka. niech stanie w twojej obronie. gadanina matki nic nie pomaga. wiec niech ja sobie zaoszczedzi.
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując