Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak perspektyw, dołek emocjonalny...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 21:18   #30
czarnyscenariusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Brak perspektyw, dołek emocjonalny...

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Musisz wziąć się koniecznie w garść! Skoro nauka przychodzi Ci z trudem nie ma po co iść na studia w myśl zasady "wszyscy studiują to ja też". Pracy szukaj dalej, ale może zainteresuj się tez alternatywa w postaci pracy zdalnej? Możesz np pisać teksty pod reklamy lub artykuły na jakieś forum, da się znaleźć taką pracę a dzięki temu odpadłaby Ci opcja dojazdu.

Kiedy już zgromadzisz jakieś fundusze poszłabym na Twoim miejscu na ten wizaż, ale nie na roczny kurs tylko na dwuletnie bo moim zdaniem jak już się w to bawić to lepiej mieć technika.


Jeżeli fotografia to Twoja pasja nie rezygnuj!. Ucz się się i koniecznie zrób sobie portfolio. Na początek możesz się dogadać z jakąś koleżanką fryzjerką, wizażystką czy krawcową w myśl zasady ona przygotuje modelkę Ty zrobisz foty i obie sobie będziecie mogły je do portfolio założyć. Zgromadź tego trochę i wrzuć na bloga lub zrób sobie stronkę jeżeli potrafisz. Może trafi się jakieś zlecenie. Docelowo dobrym pomysłem jest robienie zdjęć na weselach, tylko wtedy to już trzeba mieć dobry sprzęt.

Póki siedzisz w domu korzystaj z dobrodziejstw internetu i ucz się Photoshopa czy innych programów do obróbki zdjęć, sieć aż kipi od materiałów do tego. Najgorsze co możesz zrobić to "dziadzieć" w domu

Niech będzie , znowu robię reklamę, ale zajrzyj do nas http://akcja-realizacja.blogspot.com/ może czytanie blogów lub pisanie własnego pomogłoby Ci poukładać swoje sprawy?

Mam nadzieję, że ci się uda

Słyszałam o pracy przez internet, ale raczej tylko chodziło o klikanie reklam. Nic innego nie widziałam, wiec pierwsze słyszę, popatrze, może coś znajdę. Chyba, że znasz jakies strony?

Nie ma w Szczecinie szkoły 2 letniej jesli chodzi o wizaż. Są tylko roczne, głownie bez egzaminu, tylko jedna, dająca kwalifikacje zawodowe, kończąca się egzaminem teoretycznym i praktycznym.


Bloga mam, troszke ''zakurzony'' ale jest

Photoshopa uczę sie od 5 lat, więc juz sporo w nim umiem. Ostatnio próbowałam fotomontażu.


Zajrzę na strone, którą podałaś
czarnyscenariusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując