Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seksowny makijaż walentynkowy <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 12:42   #15
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Seksowny makijaż walentynkowy <3

Cytat:
Napisane przez Nina_86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i właśnie szukam inspiracji makijażowej na walentynki. Mam zielone oczy i nie wiem za bardzo z jakimi kolorami może wyjść super. Zaznaczam, ze nie mam zdolności do robienia makijażu.....HELP
Cytat:
Napisane przez coco_chanel6666 Pokaż wiadomość
Nina, też mam zielone oczy i wizażystki zawsze mi mówiły, że taki kolor oczu podkreśli fiolet i jego odcienie...poza tym, do koloru włosów często też dobieram brązy i złoto na powiekach...a Ty jaki masz kolor włosów? I pytanie, czy chcesz podkreślić tylko oczy?
Cytat:
Napisane przez Nina_86 Pokaż wiadomość
COCO dzięki za odpowiedź, włosy mam jasny brąz, no i chciałabym tak walentynkowo podkreslic tez usta wiec chyba te brązy i złota byłyby ok. No i jak na czerwono usta to co zorbic zeby zebow nie brudzic?
Cytat:
Napisane przez MilenaBarska Pokaż wiadomość
Ja bym poleciła taki utwardzacz do pomadek Niestety usta traca polysk, ale kolor utrzymuje sie naprawde caly wieczor i noc
Cytat:
Napisane przez Kundziak Pokaż wiadomość
Polecam pomadkę Kobo z kolekcji jesień/zima 2012 Elegance odcień 304 catwalk red jest to czerwony wpadający w malinowy,matowy. Cały wieczór na imprezie jadłam, piłam itp i kolor jedynie lekko stracil na intensywnosci

Dziewczyny proszę nie róbcie OT.
To wątek monalisamakeup i powinien on dotyczyć tylko jej makijażu pokazanego w pierwszym poście.
Jeśli macie pytania odnośnie makijażu, kosmetyków itp. to zakładajcie swoje wątki na forum Wizażystka.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując