Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje i olejki do włosów - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-07, 22:05   #454
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez pannahanna Pokaż wiadomość
Mi oleje na parafinie bardzo sluza - nie daje ich jednak na skalp, tylko na dlugosc.




Ja klade rozcienczony miod (woda albo Jantarem), bo tylko do tego mam dostep. Wydaje mi sie, ze nie powinno zaszkodzic - a wlosy mam o wiele fajniejsze


Siedze z Sesa i resztka Mahabringraja...mam koncowke Amli Gold, Sesy, Navratny (ktorej w zasadzie przestalam uzywac ze wzgledu na okropny meczacy zapach), Vatiki kokosowej. Prawie cala buteleczka Vtiki migdalowej i Alterry pomaranczowej. Ale mnie kusi zeby zamowic Heenare i zwykla Amle!!!!!! Klikac czy nie klikac?
klikać

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja myślę, że te 20 osób da właśnie dobry obraz, jakby było 60 to by się bałagan z dopisywaniem zrobił
Więc jak ktoś jest chętny to proszę:
1. Jakie ma włosy (np. cienkie, kręcone, krótkie, długie, zniszczone, itp.)?
2. Jakich olejów używała dotychczas?
3. Jaki olej działa najlepiej na jej włosy?
4. Jaki olej ją rozczarował i jaki niepożądany efekt wywołał?
5. Czym zmywa oleje?
6. Jak często ich używa?
7. Jaką porowatość mają jej włosy?
1. 54 cm, podniszczone, suche
2. vatika kokosowa(ta na parafinie i bez), amla, himalaya, ze słodkich migdałów, z nasion winogrona, rycynowy, alterra granat i awokado, alterra brzoza i pomarańcza, olej z pachnotki , olej z nasion bawełny
3. vatika kokosowa bez parafiny i amla
4. himalaya- wysuszyła mi włosy, nie dało się jej zmyć, no coś strasznego
olej ze słodkich migdałów i nasion winogrono nie zrobiły na moich włosach nic, a od rycynowego bardzo wypadały mi włosy
5. zależy jakie, czasem odżywką, czasem szamponem alterry, a czasem szamponem z SLeS, zależy czego potrzebują moje włosy
6. w trakcie roku szkolnego 1-2 razy na tydzień, jak mam wolne to co 2 dni
7. wysoką
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:57
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora