Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewica i doświadczony chłopak
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 13:36   #10
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Dziewica i doświadczony chłopak

Cytat:
Napisane przez Angellla Pokaż wiadomość
Witam. Z moim chlopakiem spotykam się od kilku miesięcy. Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie i jestesmy w sobie naprawde zakochani .. Wszystko jest okej, ale jak wiadomo prędzej czy później w związku dochodzi do bliższych kontaktów- w tym seksu.. Jeszcze ze soba nie kochalismy się, to jeszcze przed nami.. I własnie tu jest problem. Ja jestem dziewicą, a mój chlopak nie jest prawiczkiem. Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie ile miał partnerek przede mna, ale gdzies w granicach 1-3. On nie wie, że ja nie uprawiałam seksu, bo jeszcze mu o tym nie mówiłam, z początku chciałam mu zrobic miłą niespodziankę i nie chciałam zeby od tamtego czasu obchodził się ze mna jak z jajkiem.. ale sądze, że sie domyśla o tym. Wracając do problemu, to chodzi o to, że mam do niego w pewnym sensie żal, że nie jestem jego "pierwszą", a ja jestem, że tak powiem "nie ruszona". Nie powinnam mieć o to do niego pretensji, gdyż niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, iż pierwszy raz ma za sobą . Z jednej strony to dobrze, że facet ma juz doświadczenie, że jest już w tej kwestii dobrze zapoznany, a z drugiej jest mi smutno i czuję do niego niechęć.. czasem nawet myśle, że nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzyłam o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robił to po raz pierwszy. Co o tym sądzicie? mam prawo tak uważac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.

Po prostu padłam, wybacz nie jest ciebie godny bo? Bo co ?
bo miał już partnerkę?
Ręce opadają
Jak już Ci tak okropnie zależy na tej czystości to zachowaj ją do ślubu.
Skąd wiesz, że to z tym chłopakiem będziesz do końca życia ? A jak się rozstaniecie ? znajdziesz innego chłopaka i być i może on będzie 'nienaruszony' ( ) czy będzie czuł niechęć do Ciebie w związku z tym, że miałaś już kogoś? I co wtedy - identyczna sytuacja Trochę paranoja jak dla mnie.


Po drugie to powinnaś z nim pogadać, i WSZYSTKO to co tu napisałaś powiedzieć mu. To jest jego przeszłość, nie masz na nią wpływu, ani on teraz nie może jej zmienić. Nie powinno Cię to interesować, mógł mieć nawet 100 partnerek i co z tego ?
Plus jak czujesz niechęć do niego ponieważ nie jest prawiczkiem, to zostaw ten cały seks, poszukaj chłopaka, który jest prawiczkiem, abyś nie czuła niechęci i jazda, ogień. Skoro już patrzysz w tych kategoriach..

Ciekawa jestem gdyby była taka sytuacja, że oboje macie za sobą pierwszy raz. Ty akceptujesz jego erotyczną przeszłość, a on Twojej nie
i co wtedy ? jakbyś się czuła z tym, że nie masz na nią wpływu a on czepia się o nią ?

Zresztą tak do tytułu dziewica + doświadczony chłopak to chyba najlepsze co może być
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując