Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-17, 07:15   #2951
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Moonlight Pokaż wiadomość
wykosztowałam się dziś

kupiłam podkład L'Oreal True Match - C1 Rose Ivory - przecudnie jasny, taki w sam raz dla mnie i ma taki fajny chłodny odcień

pytanie tylko po co mi czwarty podkład? no ale ten jest najjaśniejszy jaki miałam a takiego właśnie potrzebuję na studniówkę. raz się żyje!
jak obejrzałam ten tester w Naturze, najpierw radośnie od razu chciałam wrzucić do koszyka, bo był najjaśniejszy w całym sklepie.. ale wyszłam z nim na "światło dzienne" i okazało się, że jest tak jak napisała agnieska - jak dla mnie straszliwie różowy i lekko za ciemny. mi osobiście lepiej pasuje 100tka MF Lasting Performance, chociaż jak mi już opalenizna po lecie zlazła, to już nawet wyciśnięty na wierzch dłoni przed malowaniem jest.. no, troszkę za bardzo różowy i ciemniejszy od skóry.. biedna jestem z moją "oliwką", bo ani żółty ani róż nie odpowiadają mi idealnie chyba zapoluję w końcu na białego Kryolana.. albo - powiem szczerze, kusi mnie podkład w musie Avonu, bo wszyscy mówią, że jest jaśniejszy niż na zdjęciach.. tylko się boję, czy będzie dobry do mojej problemowej cery..

Lukrecja Borgia - mam ten sam lakierek przepiękny kolor, mój kolega określił go jako "trumienny fiolet"

Edytowane przez IlonaMarianna
Czas edycji: 2006-12-17 o 07:19 Powód: update
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora