Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WIOSENNE BUTY :p
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 13:19   #6
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: WIOSENNE BUTY :p

Cytat:
Napisane przez _Ala_ Pokaż wiadomość
Buty całkiem odwracają moją uwagę od makijażu Bardzo fajne Sama zakupiłam niedawno szpilki na platformie, tylko że brązowe, z kokardką Należy się coś za zdanie prawa jazdy, prawda Kurcze, widzicie... Jeden szczegół na zdjęciu inny niż makijaż a ja już piszę nie na temat No co ja zrobię, kocham szpilki Ale przejdźmy w końcu do makijażu, więc...podoba mi się Kolory są świetne, masz w nich takie wyraźne oczka Brakuje mi troszkę różu lub bronzera. Nie sądziłam, że róż może tak fajnie wyglądać z żółtym i pomarańczem
No to witaj w klubie maniaczek na szpilkiJa też kocham takie butki w moim planie sa jeszcze beżowe i czarne (tylko nie wiem co na ten plan mój mąż )a co do bronzera to jest tylko na zdj nie widac (cholera) hihihi wiesz ja też jeszcze takich kolorków nie łączyłam i powiem ci że na żywo makijażyk całkiem spoko troszke jak neonek hihihi ale ok myślę nawet że jak nadejda cieplejsze dni to spokojnie do jakiejś kolorowej sukienki można maznąć taki makijażyk AAAA i gratulacje za zdany egzamin prawa jazdy

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Świetny makijaż, fajne kolory i te buuutyyy
dziękuje ))
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując