Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 13:57   #203
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez irmandara Pokaż wiadomość
A ja siedzę w domu, powinnam się obronić do dzisiaj. Ale nie idę na 2 stopień i jakoś tak mi się to rozłazi czas przez palce przecieka. Pracę mam w 2/3 napisaną no i to by było na tyle, na jutro planuję spięcie się i dopisanie brakującej części, ale zanim zacznę to już wiem jak się skończy co mnie nie napawa optymistycznie, no i takie błędne koło

Pracy szukam wysyłam CV, na 20 wysłanych jedna firma odpisała, że dziękują za zgłoszenie, z drugiej dostałam wygenerowaną automatycznie wiadomość. Ale chociaż cokolwiek odpisali a nie tak jak reszta, zero odzewu już bym wolała - "spadaj" niż takie NIC

Z rzeczy przyjemniejszych to zapisałam się na angielski, dzisiaj idę pierwszy raz - więc chociaż się coś podszkolę z języka.

Na dzień kobiet nic nie dostała materialnego, TŻ na zajęciach było od 7:30 do 19:00, więc nie mam mu za złe, że wrócił do domu zjadł obiad i poszedł spać

Niedługo zostanę mistrzynią fb, jeżeli się coś w moim życiu nie wydarzy (związanego z pracą)
Znajomi przynajmniej są zaspokojeni, bo mam dla wszystkich i na wszystko czas
Trzeba jakieś plusy w zaistniałej sytuacji odnaleźć

Mam nadzieję, poznać nowe dziewczynki

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Weszłam na wizaż, nie mam kasy za dużo i już zamówiłam buty na zbiorowym, ehh!
Wizaż TO ZUO!
Rozumiem doskonale ból związany z szukaniem pracy, u mnie na hmm ponad 50 wysłanych aplikacji odezwały się trzy osoby - miałam jedną rozmowę w sklepie, test do urzędu miasta i raz mnie niecnie oszukali A tak to absolutnie nikt nie odpisał nawet "dziękuję za zgłoszenie". Powoli zaczynam czuć się bezwartościowa...

A wizaż to mega mega zło, na buty na zbiorowym zapisywałam się trzy razy i trzy razy nie doszło do skutku więc uznałam to za znak i już się staram nie zapisywać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując