Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-21, 00:38   #434
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez liliana27 Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny zapytam o markę Clovin, która robi chemię gospodarczą - ja zaczynałam przygodę z produktami cf, to właśnie tu na forum i na forum o perełkach dziewczyny podpowiadały mi, że jak chemia to produkty Clovinu - np. proszki, płyny do płukania i odplamiacze Clever, odkażacze do kibelka Trix, mydła Clovin i cała reszta ...

Z resztą na starej wersji listy u teteesi Clovin również był wpisany jako bezpieczna marka.

Na obecnej wersji nie widzę, nie wiem, czy są jakieś uaktualnienia w tej sprawie, o których nie wiem (co by mnie załamało), czy po prostu jakieś drobne przeoczenie.

Poważnie, czekam i wdzięczna będę za wieści

p.s. Sam - dzięki, że choć podbijasz temat
Hmmm, wiecie, spora część listy ostała się nam od Teteesi. Jeśli Clovinu nie ma na liście, to znaczy że jakimś cudem nie znalazłam go u Teteesi. Może miała go w osobnym poście? A skąd w ogóle było info, że nie testują, ktoś pamięta?

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Linuś trzy sprawy - po pierwsze trzeba byłoby chyba usunąć dopiski L'Biotica w nawiasach przy Kiss My Face i Himalaya Herbals bo nie wydaje mi się by te firmy miały coś wspólnego z polską L'Bioticą.
Druga sprawa to pytanie - skąd na zielonej liście Paese? Mamy od nich jakieś oświadczenie? Pytam bo pisałam do nich kilkukrotnie, w końcu dostałam odpowiedź treści, że mam pisać na adres kogoś innego w firmie bo ta osoba nie wie czy produkty są testowane. Napisałam więc ponownie i nie dostałam odpowiedzi do dziś, a korespondencję zaczęłam z nimi jeszcze w ubiegłym roku. Poza tym ta firma nie budzi nawet mojego nawet najmniejszego zaufania po tym co przeczytałam na wizażu...
Trzecia kwestia to Sleek Make up, tutaj ich stanowisko na stronie internetowej:

Źródło: http://www.sleekmakeup.com/en/faqs.aspx

Myslę, że nalezy im się zielona lista?

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Liliana niestety nic nie wiem o produktach Clovin
Tak samo jak z Clovinem sprawa ma się z Paese, była wpisana na zieloną listę, ale jeśli firma nam nie odpisała to trzeba ją dać na niepewną. Jeśli chodzi o Himalayę to zawsze mnie to zastanawiało czemu obok jest L'Biotica, ale teteesia chyba wrzucała dystrybutora w Polsce?

I w takim razie chcemy Sleeka na zieloną, tak?
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując