Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak pupy ;)
Wątek: Brak pupy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-21, 23:24   #279
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brak pupy ;)

Ja mam podobny problem. Tyłek mam mały i płaski. Wyglądam jakbym nie miała pośladków tylko takie długie nogi aż do pasa. Teraz ważę 55kg przy wzroście 172cm i mimo tego, że jestem chuda całościowo, to na brzuchu jest lekka i bardzo denerwująca oponka. Gdybym tak mogła tłuszcz z brzucha przenieść na pośladki...
Przez ostatnie miesiące ćwiczę min. przysiady sumo, wymachy nóg do tyłu w pozycji na czworaka, wykroki, oraz takie ćwiczenie(pokazywane przez trenerkę z programu Therma Line, filmiki były na wizazu)- leży się bokiem przy podparciu o przedramiona, nogi leżą na podłodze zgięte pod kątem 45 stopni i jedną nogę się podnosi i wykonuje ruch jakby w trójkąta. Niestety pośladki jak wyglądały, tak wyglądają, no może są lekko jędrniejsze, ale minimalnie. Co zrobić, żeby spalić tłuszcz z brzucha, a podnieść i uwypuklić pośladki? Nie mam możliwości chodzić na siłownię. Jako obciążenia używałam butelki z wodą, ale w tej chwili prawie już tego nie czuję i potrzebuję więcej ciężaru i nie wiem jak go zrobić w domu. Masakra jestem totalnie skołowana odnośnie tych ćwiczeń już.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując