Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-27, 19:43   #2756
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)

Produkty myjące: szampony

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Define- colour define hot golden blonde shampoo

aqua, sodium lauterh sulfate, disodium laureth sulfosuccinate, coccamidopropyl betaine, sodium chloride, propylene glycol, glycerin, silk amino acids, quaternium-80, TEA-dodecyllbenzenessulfotane, dimethiconol, benzyn alcohol, carbomer, guar hydroxypropyltrimonium chloride, PEG-180M, parfum, PEG-9, mica, DMDM hydrantoin, disodium EDTA,ethylhexyl methoxycinnamate, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, HC yellow np.2, HC blue no.2, HC red no. 3, cl 77891, cl. 77491
Szampon z surfaktantami jonowymi łagodzonymi surfaktantem amfoterycznym. Przeznaczony do czyszczenia. Dobrze dla włosów i skóry - głównie w sposób kojący - podziała wit. B5 i gliceryna. Regeneracja włosów i skóry byłaby możliwa dzięki obecności aminokwasów jedwabiu.
Za nimi polimery w postaci m.in. silikonów, które pozostawią na włosach film ułatwiający rozczesywanie. Sporo potencjalnych podrażniaczy łącznie z lyralem (na końcu skłądu). Dużo zapachów i barwników - wrażliwcom zalecałabym ostrożność.

Niezgodny z cg.

Cytat:
Na opakowaniach dwoch ostatnich produktow (Define) jest napiane, ze zawieraja zlote drobinki dajace blond odcien kazdym blond wlosom oraz pasemkom. Czy faktycznie uzywanie tych produktow moze nadac blond/zloty odcien? Osobiscie mam wlosy naturalne w kolorze ciemny blond i nie wiem czy te produkty moga zmienic kolor moich wlosow?
Nie sądzę. Drobinki to mika, możliwy jest raczej bardzo delikatny blask, opalizowanie, ale nie zmiana koloru (chyba że pozwolisz szamponowi wysuszyć włosy...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif x_kotek.gif (2,5 KB, 218 załadowań)
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ


Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2012-03-27 o 19:45
Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując