Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-04, 19:31   #4935
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No co Ty gadasz?! u mnie dziś piękna wiosna! Bez kurtki można śmigać
Poważnie??? jezuu u mnie cały dzień śnieg pada... w zimówce i w szaliku owinieta po czubek głowy poszłam na te solarium.... samochód musiałam odśnieżać bo cały zasypany był a do apteki musiałam jechać!!! no i 3 stopnie.... masakra!

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
A co do świąt to u mnie oczywiście tradycyjnie pod znakiem szpitala. Zawsze tak jest, Wigilia rok temu - babcia w szpitalu, ta co teraz była - znów babcia w szpitalu, Sylwester tak samo, teraz Wielkanoc a w szpitalu dziadek i ojciec. Tzn dziadek już jest w domu ale po operacji i wiadomo jak to jest. Miał operację na oko, bo bez niej w ogóle by przestał widzieć a tak jest szansa że coś tam będzie widział. No ale święta wesołe nie będą, w sumie to już norma.

monia u mnie taka sama pogoda

A co do igieł to ja chyba będę musiała niedługo iść na szczepionkę przeciw tężcowi! Większość osób z mojej klasy już dostała wezwanie, a to zależy od lekarza rodzinnego. No i ja jestem u innego ale pewnie też będę musiała iść Ja nie chcę!!!
Strasznie mi przykro że takie nie wesołe Święta się szykują Tak to juz jest ze starszmy ludźmi - najwazniejsze, że są lekarze którzy potrafia im pomóc. Mam nadzieje ze jednak Święta będą radosne i wszyscy będa u Was zdrowi

Pogoda straszna.... po prostu żyć się odechciewa!

Oj dasz radę malutkie ukucie i po problemie takie bóle brzucha wytrzymywałas to co to dla Ciebie zastrzyk
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora