Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pogodzić pielęgnację i mieszkanie z TŻ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-10, 18:03   #59
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jak pogodzić pielęgnację i mieszkanie z TŻ

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
wiesz co wiele dziewczyn tu ma też ładne włosy i piękną cerę i to, że mają nie oznacza, że już nie muszą niczego ze sobą robić, po prostu chcą.
Nakładają oleje na włosy by włosy były jeszcze piękniejsze, a maska od czasu do czasu nałożona na twarz też się przyda
Ja tam nie znam nikogo kto poświęca mnóstwo czasu włosom i cerze: olejuje, kwasuje i inne cuda wianki dlatego, że juz jest super i ma być jeszcze lepiej.

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Tylko trzeba tez wziąć pod uwagę, że nie zawsze te włosy czy cera będą piękne i kiedyś będziesz musiała zacząć poświęcać im więcej czasu
Skoro Twój TŻ nie jest teraz przyzwyczajony do takich widoków jak maseczka na twarzy itp., to ciekawe jak zareaguje za jakiś czas, kiedy w końcu podejmiesz takie kroki
Kiedyś, to będę stara babą- włosy posiwieją, skóra sflaczeje i żadne maseczki czy olejki tego nie zmienią, choćbym chodziła 24 na 7 w masce, a co do TŻ-ta to może nawet będzie preferował żebym zakrywała facjatę papką i zapewne z wzajemnością.
A poważnie, to moja matka 50+ nadal wygląda świetnie, a też nie jest osobą, która przesadza z dbaniem o wygląd.

I jak czytam posty na Wizażu, to dla mnie sporo osób tutaj po prostu przesadza z pielęgnacją i poświęca na nią tyle czasu i energii jakby miały z tego kolejny etat.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując