Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak z pączka rozwija się piękna FREZJA :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-10, 21:51   #205
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Jak z pączka rozwija się piękna FREZJA :)

Z pamiętnika RECENZENTKI THERM LINE FORTE


6-10 kwietnia 2012 (piątek-wtorek) - 37-41 dzień z TLF



Święta, jak to Święta strasznie szybko minęły

Było rodzinnie i spokojnie - lubię taki klimat


co jadłam:
Oczywiście jedzenie było świąteczne:
jajka z chrzanem
szynka i kiełbasa
pasztet
pieczywo
sałatki
żur z kiełbasą
itp smakołyki

no i oczywiście......

SŁODKOŚCI
Królik nie przeżył niestety



Na moje szczęście królik nie zachwycił - raczej był ze słabszej jakości czekolady - co w sumie dobrze, bo nie było wielkiego WOW przy pierwszym zjedzeniu słodkiego, po takiej przerwie Natomiast zgubne niestety okazało się ciasto mojej teściowej było tak pyszne, ze zjadłam w sumie 4 kawałki ale warto było!!!!

Dziś wracam już na dobry tor

Byłam pobiegać na bieżni i mam nowe postanowienie


Zamierzam nauczyć się czerpać przyjemność z małych rzeczy - w tym przypadku z małej ilości czekolady i chcę się nauczyć jeść słodkie oszczędnie i ta oto czekolada ma mi wystarczyć na miesiąc od dziś (pomijając oczywiście jakieś większe imprezy i wyjścia ze znajomymi) Sama sobie ją gospodaruję.... mogę zjeść całą na raz i potem przez miesiąc nic, albo inteligentnie dawkować i tak zamierzam




Dziś zjadłam 3 kawałki Jest pyszna i nie powiem... ciężkie wyzwanie, bo zjadłoby się więcej

dziś ćwiczyłam:
bieżnia: 50min - 388 kcal
brzuszki: 20 min


Postanowiłam wrócić do ćwiczeń na brzuch w domu.... I zamierzam ćwiczyć A6W z 8 dnia czyli mniej więcej 3 serie po 8 powtórzeń tęskniłam za tą aktywnością

Edytowane przez frezyjka85
Czas edycji: 2012-04-10 o 22:01
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując