Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-11, 00:57   #47
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Nie podpisuję jeszcze!
Tylko musimy to obgadać. Ja znam godziny i znam płacę, ale jeszcze będę negocjować, więc to się zmieni. A godziny są dlatego niejasne, że dzieci są jeden tydzień u ojca a jeden u matki, więc nie wiemy co wpisać (rozdzielić godziny z jednego tygodnia na dwa i to wpisać w tygodniówkę?). Mój grafik wygląda tak: jeden tydzień zajmuję się dziećmi cały tydzień:
od 7 rano do 8.30 (wyprawiam je do szkoły)
od 5 popołudniu do około 22 (kładę je spać)
tak jest od poniedziałku do piątku.

Później weekend spędzam z nimi cały (ojciec będzie z nimi też spędzał czas ale to zależy od jego grafiku, może być że będę z nimi od rana do wieczora a może to być tylko pół dnia).




Następny cały tydzień mam kompletnie wolny.

Ustaliliśmy zakres obowiązków (dzieci+trochę sprzątania, bez prania i prasowania, bez gotowania i bez ogródka, zwierząt etc. - zostaje mi tylko układanie rzeczy, odkurzanie, ścieranie kurzy itp.).

Płaca 350 euro/miesiąc + jakiś kurs językowy (francuski)
Negocjować będę, bo za lot nie chce zapłacić w żadną ze stron i nie wiem co z :
biletem miesięcznym/biletami (wiem, że dużo jeździ, powiedział, że może mnie podrzucać codziennie do brukseli na mój czas wolny, szczególnie w tym wolnym tygodniu) ale i tak czasem będę komunikacją jeździć
nie wiem co z komórką (jakaś karta z belgijskiej sieci żeby mógł sie ze mną kontaktować)


Sorki, że w poprzednim poście wyraziłam się niejasno.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

O, bo ja napisałam "jeszcze nie dogadałam wszystkich szczegółów co do pieniędzy i ilości godzin " rzeczywiście mogłaś to tak zrozumieć

Miło, że się martwisz o mnie

Jedziesz na wakacje tylko czy na caly rok?
Jak na moje oko to masz sporo wymagan...bilety lotnicze, kurs jezyka, bilet miesieczny (z ktorego bedziesz korzystac w swoim czasie wolnym i telefon

Ja sie dziwie gdzie wy takie rodzinki lapiecie bo ja na tyle rodzinek z ktorymi pisalam przy opcji rocznej moglam liczyc tylko na kieszonkowe..
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora