Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-11, 17:03   #52
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez Delia N Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słuchajcie Mam pewien pomysł, jednak nikt, a nikt, nie podziela mojego entuzjazmu. W przyszłym roku zdaję maturę, a po maturze chciałabym zrobić sobie rok przerwy. Nie dlatego, że nie chcę mi się studiować, czy coś, tylko właśnie chciałabym wyjechać jako au-pair, na 12 miesięcy. Chcę się nauczyć angielskiego perfekcyjnie, chcę poznać nowych ludzi, zobaczyć kawałek świata, odpocząć od teraźniejszego życia, spróbować czegoś nowego

Czy myślicie, że to dobry pomysł? Od razu po maturach wyjechać, potem wrócić i wtedy składać papiery na studia?
Ten pomysł jest bardzo świeży, jeszcze nie rozpracowałam wszystkich /za/ i /przeciw/ dlatego chcę poznać Wasze zdanie.

Aaa, no i, żeby nie było, że chce wyjechać BO TAK I JUŻ. Planuję rozpocząć pracę w przedszkolu, późniejsze moje plany również wiąże ze studiami pedagogicznymi, więc to nie jest tak, że au-pair to tylko taki kaprys. W sumie to nawet lubię dzieci
ja podzielam Twoj pomysl! nabierzesz doswiadczenia, zwiedzisz, nauczysz sie jezyka...a jak dobrze pojdzie to cos zarobisz

Zawsze, zeby nie wypasc z rytmu, z toku nauki mozesz szukac takiej rodziny, ktora oplaci Ci kurs jezykowy ( w ten sposob nauczysz sie go porzadnie no i nie wypadniesz z rytmu, plus bedziesz miec nowy dyplom, wiec Twoj wyjazd nie bedzie taki bezowocny ).

Powodzenia w planowaniu1
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora