Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kara śmierci dla Saddama Husajna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-30, 15:59   #70
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Kara śmierci dla Saddama Husajna

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje ,ze lepsza kara dla niego byloby wlasnie zyc.Przez wiele lat otoczony luksusami ,mieszkal w palacach ,decydowal o czyims zyciu lub smierci a teraz siedzialby w jakiejs klitce razem ze szczurami do jedzenia jakas kasza a do picia woda.Dla proby odbicia jego przez zwolennikow rezimu miejsce jego wiezienia powinno byc scisle tajne.Ta smierc to dla niego ulga bo juz sie wszystko skonczylo on mial 69 lat wiec co mu zabrali ,nic.Nie mial w kocu 30 ,czy 40.Niewiadomo moze juz chorowal i za rok zmarlby sam tego to niewiadomo i juz sie nie dowiemy.Pomijam fakt ze to nie Irak go osadzil i skazal bo to bylo USA i prezydent tego kraju ktory szczerze nienawidzil saddama.To byla zamsta za nieposluszenstwo Saddama w stosunku do USA.
dokladnie.

uwazam, ze cala ta sytuacja byla wrecz na reke dla Husajna. szybki proces, szybka smierc. nie mial wiele czasu na przemyslenie, czy na strach. dla zwolennikow Husajn pozostanie bohaterem i meczennikiem, zabitym przez zlego wujka z USA. a kraj spokoju na pewno nie zazna, wiec kara smierci jako decyzja polityczna mnie po prostu nie przekonuje. zreszta, zadne tlumaczenie za kara smierci mnie nie przekonuje.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując