Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrocław - Siłownia i Fitness
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 14:54   #673
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wrocław - Siłownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

I ostatnia siłownia spartan na spiskiej. I chyba przy tej ostatniej zostane. Fajnie podzielona część z wolnymi ciężarami od części maszyn i sprzętów aerobowych. Ogólnie to jest mało miejsca w części z wolnymi ciężarami i trzeba chodzić między ławkami i pałętającymi się sztangielkami i sztangami. Dwie suwnice czyli duży plus i stojak do przysiadów czego nie było w poprzednich. Dużo maszyn do ćwiczeń, ktrórych nie było w poprzednich, również duża ilość sprzętu do ćwiczeń mięśni brzucha. Trenerzy z naprawdę dużą wiedzą kobiety jak i mężczyźni. Fajny swojski, że tak powiem klimat na siłowni. Mnie bardzo motywują ludzie tam, którzy nie przychodzą na lans i pogaduchy (co niestety bardzo często się zdarza) tylko naprawdę wylewają siódme poty i dają z siebie wszystko. Jest więcej dziewczyn trenujących siłowo co nmnie bardzo motywuje jak patrzę na ich zgrabne ciała. I jest to jedyny klub w którym mam ochotę iść na zajęcia. Jest duża frekwencja i dziewczyny wychodzą faktycznie zmęczone z tych ćwiczeń, a nie jak np w galerii po fitnessie laski wychodzą z nienaruszonym makijażem bez kropli potu na ciele.
Co do siłownii to dużo bieżni, rowerów, parę stepperów, wiosła, ale nie wiem, czy jest orbitrek
Ogólnie duuuży plus. Polecam!
ja tam chodzilam kilka miesiecy i jednak mialam troche inne wrazenia.
przyzwyczajona do domowej atmosfry na silowni w rodzinnym miescie gdzie kazdy sie znal pomagal i sciagal jak na gryfie bylo ponakladane tyle ze nawet nie mialam sily tego turlac...
poszlam tam bo mialam blisko z uczelni
wchodzilam dzien dobry... cisza..
kazdy zajety soba
nie mowie ze ja oczekuje ploteczek czy ze nie chce cwiczyc.
owszem ale czulam sie tam bardzo obco i wcale sie nie relaksowalam.. niby poty satysfakcja po treningu byla ale jednak cos bylo nie tak

zauwazylam ze szanuja tam laski (duzo chodzi) i jak zejde np z laweczki to sie tam nie pakuja tylko pytaja czy juz skonczylam (z domyslem ze dziewcyzna moze w ogole robic 3 serie a nie przyszla ot tak pomacha tym i tamtym)
orbitreki sa kolo rowerow.. czy to wchodzenie po schodach tam stalo.. hm
trener faktycznie spoko - marcin - nie wiem czy jeszcze pracuje ;-)
i faktycznie nie ma naciapanych lasek w tapetach z wlosami spod lokowki ktore tak weszly i tak wyjda albo sa i zajmuje im to wieki w lazience zeby po konkretnym treningu tak wygladac

chodzilam tez tam na fitness ale nie pamietam na co do kogo.. na zumbe czy dance kiedys w pt o 16 cos bylo ale mowie z 2 lata temu wiec zaden wyznacznik
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2012-04-26 o 14:56
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując