Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-28, 19:41   #2576
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Gratuluje synusiów i coreczek wazne ze zdrowe

Co do tycia w nogach przylaczam sie.. troche osttanio dopadla mnie depresja i ciagle narzekanie jaka jestem brzydka i gruba no ale juz przeszlo bo i tak nie pozostalo mi nic innego jak pogodzic sie z mym losem
bylam ostatniio na wizycie i na 100 % chlopiec nic juz nam nie odpadnie wazy juz pol kilo i czuje go coraz bardziej. chyba tyle na ta chwilke wiec ide po spaghetti ;D

widzę że mnie dopada dzisiaj właśnie temat moich nóg .. w udach przybyło mi bdb ale jak ciągle leże i siedzę to efekt jest .. mąż oczywiście pociesza że później sobie podukam i mi spadnie ale ... no ale popłakać trzeba ...
I gratuluję tego 100% mężczyzny !


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Na majowo-czerwcowych już 6 mam urodziło. Z czego trójka dzieci to Antki Same Antki teraz. Kiedyś Kubusie teraz Antosie.

jejku jeszcze wakacyjne mamy i my w kolecje .. ale ten czas zapitala !!!!!!!!

piękna pogoda była byliśmy na spacerku i po wyniki mojego HIVa mąż się pyta otwierać czy poczekamy na telefon z instytutu babka w laboratorium se usiadła a tak to milusi dzień był i zjadłam szaszłyki dwa były pycha !!!!!!!!!
aaa teraz chce mi się spaghetti !

idę ... miłego wieczorku mamusie !!!

aaa i Sojeczka super te koturenki kupiłaś - podobają mi się


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

jerunie zobaczyłam na suwaczek i ansz bobas się do kołyski zbliża ... yyyy a sa już styczniowo-lutowe mamusie ????
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora