Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korona zębowa - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-02, 16:42   #1145
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Witam, moze tu ktos doradzi... zakladalam korkony na kilka przednich gornych zebow... z tego co wiem od srodka sa metalowe na zewnatrz imituja prawdziwe uzebienie (calkiem niezle zreszta ) problem mam jednak z jednym zebem ... boli jak jasny gwint jak pije cos cieplego (z zimnym jeszcze nie probowalam) tak jakby nerw reaguje ... zauwazylam ze mam widoczne cos ciemnego przy dziasle (tak jakby kawalek metalu lub szparka - osobiscie to wole zeby to byl metal niz jakas luka bo i tak tego nie bardzo widac ) korony mam od dawna a bol pojawil sie dzisiaj ... moj chlopak mowi ze korony sa mocowane przylegle do zeba i wchodza pod dziaslo co nie oznacza ze zakrywaja zeba w 100 procentach i przy korzeniu jest zab i to pewnie on odczuwa bol przy cieple ... no ale sama nie wiem jako kobieta biore od razu opcje najgorsza ze pewno jakas luka i mi sie tak napoj wlewa i boli nic za bardzo nie czuje zeby mi sie tam poruszalo czy cos no i dziwne ze akurat teraz sie to pojawilo bez w sumie jakiegos powodu. Dodam o ile ma to znaczenie ze dzis zaczely mi sie ciezkie kobiece dni - moze to ma jakies znaczenie jesli chodzi o nadrwazliwosci i odczuwanie bolu Kobitki co myslicie?
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując