Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-14, 14:02   #475
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

tak - jeszcze jedno - gipsówkę rozdają za darmo w tej hurtowni? bo jesli tak to chetnie poznam adres, ja za paczkę płacę 20-50 zł w hurcie , w zależnosci od pory roku. Ato co miałas w domu to Mikołaj przyniósl w prezencie czy jak, skoro nie doliczyłas do tych precyzyjnych wyliczen? Mnie niestety nikt takich prezentów nie robi, wszystko muszę kupic, a kupuję dużo wiecej niz tylko mikrofon i kwiaty, więc chyba nic dziwnego ze to potem sprzedaję a nie rozdaję za darmo prawda? Ty pracujesz za free dla idei ? Jesli tak to nie mamy o czym rozmawiac...
poza tym nie każdy ma to szczescie ze ma hurtownie pod nosem, ja muszę pokonywac większe dystanse, niestety na stacji benzynowej nikt nie chce mi lac do baku na piękne oczy, zus i skarbowy tez jakos nie chcą mnie zwolnic z płacenia składek, ani własciciel lokalu z czynszu. Pracownik tez za darmo nie chce robic, no. A szkoda.

I nie wciskam Ci zadnego kitu, skoro nie dociera do Ciebie to co napisałam, nasza dalsza polemika jest bez sensu. Tym bardziej ze jak widzę nie dostrzegasz żadnej różnicy między "czyms" a byle czym.
__________________
moj blog

Oliwka

Edytowane przez kasiulka
Czas edycji: 2012-05-14 o 14:09
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując