Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja niemożliwa - Kościół ściga zgwałconą dziewczynę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 22:06   #686
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Aborcja niemożliwa - Kościół ściga zgwałconą dziewczynę

1) Nie było, ale zachodziło takie podejrzenie, a to wystarczy, by usunąć. I pytam się - po co wtrącali się w to duchowni? Poza tym piszę o zarzucanych mi bzdetach o katoprawicy, a nie, że cała sprawa jest bzdurą. Naucz się czytać wypowiedzi innych i łączyć je ze swymi wcześniejszymi. Żal mi Ciebie, że nie umiesz odpowiadać na pytania, a jedynie atakować. Mózg już chyba całkiem uciśnięty
Dlaczego uważasz, że istnienie tzw katoprawicy to bzdet?

2) Jaką niby bajkę powielam? I jakąż to bajkę puściła GW? Nic poza tym, co pisały inne gazety 4 lata temu (no, poza gościem niedzielnym) Co GW zmieniła w całej tej sprawie?

3) A ty co niby przytaczasz, poza nieustanną krytyką, w dodatku mało konstruktywną, niezwiązaną z tematem i momentami chamską?

4) Ostatnimi czasy piszesz głównie o niskim poziomie czyichś wypowiedzi Nie jestem Modem, ale to nie o tym jest ten wątek, czy nie? Jakoś nie zauważyłam, żeby poziom moich szczególnie odstawał od przeciętnego. No, ale jak się nie ma co powiedzieć, a się chce pomęczyć klawiaturę, to się ciśnie...

5) O jakiejż to znajomości faktów pisałeś w poprzednim poście?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując