Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essie w Supherpharm-OKROPNA JAKOŚĆ!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-26, 22:07   #1
sweetsummer94
Przyczajenie
 
Avatar sweetsummer94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 8
Angry

Essie w Supherpharm-OKROPNA JAKOŚĆ!!


Cześć, Dziewczyny.
Piszę tu, bo nie znalazłam nigdzie na ten temat informacji, a jestem dość wkurzona... Tydzień temu kupiłam w Superpharm wymarzony lakier z Essie, kolor Luxedo.
Zakup nie byle co, bo wydałam na niego 35 złotych, a moim zdaniem są to bardzo duże pieniądze, szczególnie dla kogoś takiego jak ja, kto jeszcze nie zarabia, więc ogromnie się cieszyłam na ten lakier. Malowałam nim paznokcie 2 razy. Po pierwsze, lakier się ciągnie! Tak jakby był stary. Po drugie, po jakimś czasie na paznokciu tworzą się takie obrzydliwe kropki, jakby pęcherzyki powietrza, wygląda to bardzo nieestetycznie. Lakier po 1 dniu był już obdarty, a zmywać go nawet nie musiałam, wystarczyło po prostu odkleić!! Lakier zszedł w całości jak naklejka!
Mówię Wam, Dziewczyny, jestem taka zła! Czy któraś w Was kupiła w SP Essie i miała podobną sytuację? Czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby uratować lakier? Trzymałam go w lodówce, ale nic nie daje... .
Pozdrawiam.
sweetsummer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując