Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 7 minut z Cannes.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-27, 10:21   #30
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: 7 minut z Cannes.

Cytat:
Napisane przez AnetaChan Pokaż wiadomość
Świetna jesteś uwielbiam Twoje makijaże
Jejku... Dziękuję ślicznie! Jestem zawstydzona tymi wszystkimi pozytywnymi komentarzami...

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
ooo zaszalałaś - pieknie wyszło a Tilda Swinton na tych zdjęciach rzeczywiście jest wyjątkowo do siebie niepodobna
Dziękuję.
Ja na początku zupełnie jej nie poznałam, w tej sesji był też makijaż i stylizacja, które trochę kojarzyły mi się z Amy Winehouse, gdzie zresztą też jest nie do poznania. Hmmm... kobieta kameleon?


Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Śliczne makijaże i ogólnie fajnie wszystko starannie zaplanowałaś, nawet fryzury, ubrania.
Dokładne zdjęcia, z różnymi ujęciami, jak dla mnie Twój wątek jest najlepszy, bo można się naprawdę zainspirować.
Oceniam na maksimum i włączam subskrypcję, bo mam podobny typ urody do Twojego to coś dla siebie mogę podpatrzeć
Pozdrawiam.
Dziękuję. To niesamowicie budujące, kiedy ktoś docenia moją prace i starania. Bardzo zależało mi, żeby makijaż współgrał z fryzurą i ubraniem, bo wtedy cały look wydawał mi się kompletny, ponadto bardziej stapiał się z oryginałem.
Jednak największym komplementem jest dla mnie fakt, że moje prace mogą stanowić dla kogoś inspirację, niezmiernie mnie to cieszy, heh... aż trudno mi w to uwierzyć...
Jeszcze raz ślicznie dziękuję.


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
świetna robota!

Tilda na galach zawsze jest wyblaknięta, niemal bez makijażu lub z makijażem podkreślającym jej bladość, wręcz transparentność
Dziękuję!
Myślę, że słowem transparentność idealnie oddałaś Tilde. Ma to swoje zalety, bo kiedy wciela się w kobietę o jaskrawym kolorze włosów i mocnym makijażu efekt jest piorunujący.
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora