Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-31, 10:23   #6
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez JayneMansfield Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
Ja raz zniknąłem na 3 tygodnie i w sumie zadziałało.

Teoretycznie plan genialny w swojej prostocie, takie znikanie.
Tylko, że to ma równie dobrze szanse na niezły "backfire" - w zależności od tego z kim ma się do czynienia.

Załóżmy, że mam z kimś dobry i częsty kontakt - coś się z tego może urodzić. Aż tu nagle się urywa kompletnie z dnia na dzień.
Więc możliwości są 3 :
- faktycznie zniknęła, została porwana albo leży w śpiączce - mało prawdopodobne
- ma mnie w d...
- urządza sobie właśnie taką gierkę, no i tu się pojawia problem, bo jakkolwiek jestem świadom istnienia tego typu zachowań, tak nie jestem w stanie stwierdzić, czy to konkretne ma na celu wzbudzenie mojego zainteresowania, czy też faktycznie moja osoba nie jest warta tych paru groszy na smsa. Więc zapobiegawczo zakładam opcję drugą, a jeśli się w końcu odezwie to mi wtedy też nie będzie się chciało palcem jeździć po ekranie telefonu.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując