Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-17, 08:36   #89
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Czechowice-Dziedzice, Ortodontka Ewa Maksym,
ul. Niepodległości 48

Leczyłam się u niej ponad 2.5 roku, wizyty bardzo krótkie, nigdy nie miala czasu na rozmowę z pacjentem, kontrole odbywały się tak: wchodzisz wychodzisz, płacisz, do widzenia, raz dwa bo następni pacjenci już czekają, w trakcie leczenia miałam wiele wątpliwości ale p. Ewa i tak swoje, pod koniec leczenia (radziłam się innych orto) jak mówiłam o spostrzeżeniach lekarzy (a coś naprawdę wymagało zmiany) to ona komentowała - że ona by to zostawiła tak i już nic nie robiła. Nosiłam 1 luk - p. Ewa twierdziła na początku że nie ma konieczności na górę zakładać - ufałam jej i chodziłam, po 2 latach na jakiejś tam wizycie pyta się mnie czy łuk na dół zakładamy - no hola - widać jednak zobaczyła że jej nie wy7chdozi to na dodatkowe koszty naciągnąć chciała, czy nie mogła tak na samym początku? o ile bym zaoszczędziła, parę miesięcy jeszcze pochodziłam w łuku i zdjęłam, wada dalej została...... jestem absolutnie niezadowolona -naprawdę nie polecam. U niej liczy się tylko kasa pacjent nie ma dla niej najmniejszego znaczenia


Szczerze odradzam!!!!!!!!
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując