Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki, które się zaniedbały łączmy się i walczmy o super figurkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 08:41   #1048
tigerino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 325
Dot.: Mamuśki, które się zaniedbały łączmy się i walczmy o super figurkę

Cytat:
Napisane przez i_carrie Pokaż wiadomość
Dla mnie też weekendy są zdecydowanie najgorsze, te wizyty u teściów, gdzie zawsze jest coś słodkiego, albo grill, albo nawet leniwe niedziele z mężem, kiedy on cały dzień podjada coś pysznego... Ten weekend udało mi się przetrwać i nie zjeść nic niedozwolonego i jestem z siebie dumna Ważne, że się nie poddajesz i ćwiczysz!
Ja od przyszłego tygodnia, czyli od kiedy wrócę do pracy, będę się ważyła w soboty, żeby rano jeszcze sobie wagą głowy nie zawracać. Tak więc moje następne ważenie w najbliższą sobotę.



Ja taż uwielbiam koktajl truskawkowy Przez twój jadłospis nabrałam ochoty na truskawki, zjem sobie na drugie śniadanie, o ile będzie mi się chciało ruszyć tyłek z domu, bo u nas pada.

U mnie na śniadanie owsianka z bananem, naturalnym serkiem homo i 2 kostkami gorzkiej czekolady Wiem, że niezbyt dietetycznie, ale nie mogłam się powstrzymać. W piątek dostałam 8 czekolad kiedy oddawałam krew i zostawiłam sobie 2 gorzkie, a resztę dałam mężowi
Ale pyszne sniadanko miałas tez mi ślinka poleciała
w takim razie czekamy do soboty i za weekend
tigerino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując