Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 16:45   #1972
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Trafiłyście z tym gadaniem... Strasznie mnie irytuje, gdy ktoś ode mnie wymaga nawijania bez przerwy. A ja uwielbiam milczeć, wolę słuchać innych. Na dodatek moja mama jest największą gadułą jaką znam... Nawet jak siedzi sama, to gada do siebie - nie potrafi zamilknąć nawet na chwilę. I nie potrafi zrozumieć, że jak wracam z pracy, to chcę sobie posiedzieć w ciszy i coś porobić - od razu twierdzi, że jestem obrażona.

Mnie znowu irytuje "gadka" mojej znajomej. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą,ale ona zawsze ma więcej do powiedzenia i nie przyjmuje do siebie moich spostrzeżeń itp. Przykład:

1.Ona: " Nie... jednak nie ubiorę tych wysokich zielonych szpilek jutro na te imieniny..." (wcześniej narzekała,że będą ją boleć w nich nogi)

Ja:" Wiesz... jeśli mają Cię boleć nogi lub masz się czuć niekomfortowo,to można je zamienić na inne,fajne buty"

Ona:" Ale wiesz, nie chodzi też nawet o to, po prostu nie czuję jakoś takiej potrzeby zakładania szpilek..."

2. Ja: " (... ...) i wiesz, jak ma ten uczeń później się czegokolwiek nauczyć,skoro cały czas na lekcji je kanapki i gra w karty.

Ona:" Ale wieeeeesz... nawet nie o to chooodziiiii... Jak on ma cokolwiek wynieść z lekcji skoro on miał braki już w gimnazjum? "

Te przykłady są banalne,nie potrafię sobie przypomnieć prawdziwych sytuacji. I wiem,że każdy może zaprzeczać i wyrażać własne zdanie,ale ona to robi notorycznie. Neguje każde moje zdanie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora