Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 11:48   #2344
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
W dniu zakończenia roku szkolnego mijałam się po drodze z młodzieżą licealną. Byłam w szoku. Białe bluzki były. Owszem. Z dekoltami, z wycięciami, szyfonowe przezroczyste, normalne też się zdarzały. Ale... prawie każda dziewczyna miała mini (obcisłe i w kontrafałdy, obojętne, każda wielkości opaski biodrowej). Co jakiś czas zdarzała się osoba w ołówkowej spódnicy, ale i tak w stylu pań lekkich obyczajów. Nieliczne wyjątki były.

Kto te dziewczyny wypuścił z domu? Gdzie rodzice mieli oczy? I czy te dziewczyny wracając z zakończenia roku miały w planach stanąć gdzieś przy trasie szybkiego ruchu? Nie będę ukrywała, że sama lubię długość mini, ale ja jestem dorosła, już wykształcona, w wolnym czasie sobie mogę śmigać jakkolwiek, tak jak one podczas wakacji .
Dokładnie, przecież teraz jest ogromny wybór w kwestii eleganckich ubrań. Można ubrać się elegancko i stosownie do wieku.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora