Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się ubierać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-22, 14:38   #14
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Jak się ubierać, żeby nie wyglądać na 15-latkę?

Heh, ja też mam 19 lat, a z racji niskiego wzrostu (161 cm) i małego biustu (miseczka A, czyli jak się śmieję - ,,a" jednak są!) także mnie biorą za gimnazjalistkę. A raczej brali, bo jak zrezygnowałam z ubrań z Croppa, House`a i podobnych, a postawiłam właśnie na Mohito (z tym, że tam trzeba uważać, bo sporo ubrań mają ,,pańciowych" jak to moja mama mówi i nie wszystko się nadaje), Reserved, Promod to już jest trochę lepiej, już mnie biorą za licealistkę, pytają kiedy matura Mój chłopak, w moim wieku, tylko że 2 metry wzrostu i mocny zarost, jest wyzywany przez żuli na moim osiedlu od pedofili A ostatnio u jubilera został zapytany, czy prezent ma być dla mnie, czyli dla córki .
Zainwestuj w takie bardziej poważne sukienki, żakiety (ja uwielbiam, ostatecznie pozbyłam się praktycznie wszystkich bluz z kapturem, zostawiłam sobie tylko jedną, w kwiatki ), cienkie sweterki, spódnice, koszulowe bluzki. I makijaż, zwłaszcza oczu, szminka zamiast błyszczyków, zamiast sportowej torby/plecaka - elegancka torebka, buty na obcasie a jak nie na obcasie - to nie trampki, chyba że na przebieżkę z psem. No i raczej T-shirty z napisami, zespołami też lat nie dodają, ja mam chyba ze cztery łącznie, albo takie gładkie albo z jakimiś pierdółkami (te kwiatki trójwymiarowe na rękawkach ). I tak samo ważna jest biżuteria - ja od pewnego czasu coraz rzadziej noszę biżuterię sztuczną, czy taką którą sama robiłam, częściej noszę drobne wisiorki, tak samo kolczyki - raczej srebrne, drobne.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując