Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się ubierać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-23, 07:19   #21
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Jak się ubierać, żeby nie wyglądać na 15-latkę?

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Ja mam 21 lat, a jak kupowałam zakłady w lotku to proszono mnie o dowód . Mimo, że mialam makijaż i stonowany ubiór.

Myślałam ze marynarki i koszule mnie postarzają, ale jak zobaczyłam się na zdjęciach to wyglądało to karykaturalnie - jak stara malutka. Twarz dziecka, a od szyi w dół jak "dorosła". Chyba nic z tym sie nie da zrobić :/ A mam 167cm wzrostu, więc budowa ciała nie ma nic do rzeczy.

Loki tez odpadają z dziecinna twarzą, wygladam wtedy na 13 lat.
Jak masz 21 lat, a proszą cię od dowód, to nie jest tak źle wg mnie (pewnie ktoś był nadgorliwy).
Nie wiem, jak wyglądały te koszul i marynarki, ale jeśli były choć trochę oversize, lub podobne w kroju do męskich to owszem taki efekt mógł być. Chyba musisz jeszcze poszukać odpowiedniego stylu?

I świetnie któraś zauważyła z obcasami - nie szpile, tylko 3, max 5 cm obcasy (koturny) "dodają" lat. Podobnie jest z długościami spódnic/sukienek - nie maxi do ziemi, tylko w okolicach kolana. Czyli pójście w kierunku "średniości". Tak samo unikać wychodzenia bez makijażu jak i grubych kresek, przesady na powiece.
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując