Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem rozjaśniający pod oczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-23, 21:19   #1
adam93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1

Krem rozjaśniający pod oczy


Witajcie! Od małego zmagam się z cieniami pod oczami. Robiłem wszelkie badania, po prostu mam już tak genetycznie. Niedawno (1,5 miesiąca temu był ostatni zabieg) przeszedłem serię 4 zabiegów mezoterapii igłowej. Efekty końcowe miały być do 21 dni, jednak wyglądam tak samo jak przed zabiegiem. W międzyczasie smarowałem się 2 razy dziennie(z wyjątkiem dni, w których miałem zabieg, wg zaleceń) kremem, który poleciła mi pani wykonująca zabiegi, a krem to "Environ Ionzyme Eye gel", 10 ml za 240zł. Władowałem kupę kasy na krem i zabiegi, a nic mi to nie pomogło, żadnej, nawet małej poprawy. Miałem również konsultację z chirurgiem plastycznym, który stwierdził, że nie mam worów, tylko cienie pod oczami i nie mogę zrobić plastyki powiek dolnych, bo to i tak nie wpłynie na kolor cieni. Kwas hialuronowy również odpada, gdyż mam całkiem płaską powierzchnię wokół oczu. Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.cosmetderm.pl/worki-pod-o...pod-oczami.php tylko, że nie wiem czy jest sens znów wykładać sporą sumę i tracić czas, bez pewności, że to przyniesie jakikolwiek efekt (do Wrocławia mam ok. 400 km i żadnej rodziny, więc musiałbym się zakwaterować w hotelu). Możecie polecić jakiś naprawdę solidny krem na te cholerne cienie? Cena w sumie nie gra roli, chcę się raz na zawsze pozbyć tego problemu, ponieważ strasznie dołujące jest to, że nawet gdy śpię 10-12h to i tak wyglądam jak zombie. W zasadzie to już sam nie wiem czy szukać dalej jakichś klinik i zabiegów czy kupować jakieś kosmetyki, zresztą brakuje mi już pomysłów. Chciałbym, aby efekt był stały, ponieważ nie bardzo mi wypada jako chłopakowi się czymś malować czy tuszować. Czekam zatem na wasze pomysły i propozycje. Jeśli umieściłem ten temat w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę i przeniesienie, ale mam małe pojęcie w tych sprawach, nie wiem nawet czym różni się kosmetyczka od wizażystki. Pozdrawiam.
adam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując