Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - speedcook, termomix czy inny robot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 13:33   #29
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: speedcook, termomix czy inny robot

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew .

No ja akurat nie chcę ani piec żadnego pieczywa (mam maszynę do chleba), ani ciast, ani dżemów a tym bardziej placków ziemniaczanych .

Głównie zależy mi właśnie na napojach - sokach z warzyw przede wszystkim. Poza tym na cieście do pizzy czy jakichś deserkach dla córki . Dlatego dopytuję o te surowe warzywa. Mam sokowirówkę, ale mycie jej doprowadza mnie już do szewskiej pasji, dlatego nie pijemy soków a mam dostęp do swojskich owoców i warzyw.

Robię też sama masło (ze swojskiej śmietanki) mikserem, ale ręka mi więdnie .

Poza tym, jako już wieloletnia gospodyni (o kurcze, ale to zabrzmiało :P) mam wiele sprzętów kuchennych mniej lub bardziej przydatnych, jednak większość z nich ma już swój przebieg i niebawem przyjdzie pora na ich wymianę. Pomyślałam sobie, że zamiast kupować nowy mikser+blender+sokowirówk ę kupię sobie jeden porządny SC.

Słyszałam też, że wychodzą z tego boskie drinki . Bo na kawie mi na razie nie zależy, mam bardzo fajną i w miarę nową maszynę robiącą pyszne cappuccino, latte, espresso no i też normalną kawę.
od wczoraj jestem posiadaczka speedcooka, więc jak go wypróbuje i wytestuje na wszystkie możliwe sposoby to dam znac
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując