Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ sam na wakacje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-02, 02:53   #19
Styllaa
Raczkowanie
 
Avatar Styllaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 92
Dot.: TŻ sam na wakacje?

[QUOTE=dorcia 83;35648764]
Cytat:
Napisane przez Styllaa Pokaż wiadomość

A ja sie dziwie, ze Wy zazdrosci byscie nie czuly, puszczajac faceta samego na wakacje z kolegami
Wiem, ze jak bedzie chcial , to zdradzi, jednak zycie jest zyciem, szczegolnie jak sie ma 18 lat wiec wolalabym nie "pomagac" losowi .
Dla jasnosci, rozmawiamy o 2 letnim zwiazku , obie strony po 18 lat
Moze Wy innych mezczyzn na swojej drodze spotykacie, nie wiem
Malo moich znajomych, nie zdradza swoich partnerek, uwierz mi..

Jesli chodzi o mojego mezczyne:
W tej chwili jestem w 9-cio letnim zwiazku/malzenstwie 28/30 lat , gdzie swojego partnera znam " na wylot" i zdobyl moje zaufanie po tylu wspolnych latach, wiec tego niema co porownywac z 2- letnia znajomoscia 18/18 lat .

Jak się razem mieszka to inna sytuacja, jesteście rodziną planujecie wszystko wspólnie Dziwne by było jakby mąż Cie uświadomił "kochanie jadę na wakacje ze znajomymi" Autorka jest na garnuszku rodziców. Jej chłopak ma siedzieć w domu bo jej rodzice nie pozwalają jechać? Byłam w takiej sytuacji w wieku 17 lat, pojechałam na tydzień nad jezioro i nikt nikogo nie zdradził Jeszcze niedawno mnie i mojego partnera dzieliło 1200 km, przez ponad pół roku i jedyną naszą myślą było - co by tu zrobić żeby przyspieszyć mój przyjazd, a nie "kogo by tu wyrwać na boku" trochę wiary w mężczyzn

Oglądam Cie na youtube
__________________
MÓJ <3

Najlepsze jeszcze przed nami!


Zapuszczam włoski:
11.02 - Olejowanie, Humavit V i Z
04.07 - CP
13.07 - 03.08 - Jantar
15.07 - 12.10 - Drożdże







Edytowane przez Styllaa
Czas edycji: 2012-08-02 o 02:54
Styllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując