Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 09:59   #172
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
widzisz, poznając tego i spotykając się z nim, zapomniałam o eksie i myślałam,że już ze mną wszystko ok. niestety teraz wszystko wróciło ze zdwojoną siła.

Dzwoniłam do psychiatry ktory bierze za wizyte 100 zl, na wiecej na razie mnie nie stac, ale jakas babka powiedziala mi ze pani dr nie przyjmuje nowych osob jak wroce z rozmowy o prace, to bede szukac dalej, bo czuje ze bez zadnego "Wspomagania" sama sobie nie pomoge,bo juz wczoraj siegnelam po alkohol

Czuję się teraz taka beznadziejna, w koncu to mnie zostawiono 3 razy, wiec to ze mna jest cośnie tak - takie mam mysli .
do psychiatry ze złamanym sercem już się idzie w dzisiejszych czasach?
ile razy ja miałam złamane serce. Zawsze był ból i łzy, ale wszystkie moje koleżanki też przechodziły różne zawirowania miłosne i nikt nie latał z tym po psychiatrach. Owszem, możnaby iść do DOBREGO psychologa z doświadczeniem, żeby poukładał w głowie myśli. Tylko, że psychologów to teraz jak grzybów po deszczu i ludzie prosto po studiach mogą narobić więcej złego niz dobrego. Tacu to sypią standardami z podręczników, albo idą na żywioł. Poszukaj kogoś z doświadczeniem.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo jest coś z Tobą nie tak - wybierasz palantów i trzymasz się ich jak desperatka. to nie jest normalne. zauważ, że Ty sama widzisz, że coś jest nie tak w trakcie spotykania się z nimi i intuicja mówi Ci, że coś jest nie w porządku, ale Ty te przeczucia tłamsisz.

zrób sobie listę rzeczy i numerów, które w przeszłości wywijali Ci faceci, a na które Ty przymykałaś oko i zatytuuj ją: "rzeczy, których nie będę tolerować". postanów sobie, że jeśli tylko któryś z facetów postąpi tak samo lub podobnie - z miejsca zrywasz kontakt. bez skrupułów. bo skrupuły to można mieć w związku ze stażem minimum rok i wzwyż. a nie na etapie poznawania się.
pamiętam jak pewien pan kiedyś po jednej randce, podczas rozmowy na gg, ponoć w żartach, powiedział do mnie "spierdalaj". bo niby takie ma poczucie humoru. odpowiedziałam mu "wedle życzenia", zablokowałam go na gg i w telefonie. oczywiście intuicja od dawna podpowiadała mi, że coś jest nie do końca tak, ale potrzebowałam czegoś "mocniejszego".

szkoda, że teraz na koniec nawiązałaś z tym idiotą kontakt. trzeba było zlać go po całości. facetów jego pokroju nic tak nie wkurza jak ignorowanie i pokazanie im, jak mało dla nas znaczyli.

w każdym razie ściskam Cię mocno kochana. pamiętaj, że jesteś silniejsza, niż może Ci się wydawać.
o to, to
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując