Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 17:55   #3235
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za dobre slowo Czeka mnie duzo pracy z wlosami, zeby miec takie ladne i lsniace jak wy
Anula nie martw sie loczki zrobia wielki come back juz niebawem
A musze troche pomarudzic jak prawdziwa baba. W sumie sama sobie winna jestem bo ostatnio zaniedbalam olejowanie i nakladanie masek na dluzej niz 10 min,dlatego takie oplakane suktki sa I tak jestem w szoku, ze takie dlugie sa ( jak na mnie )bo w grudniu przed Wigilia maialam taka krotka fryzure, ze najdluzsze wlosy siegaly ucha
Chyba po wakacjach pojde do fryzjera i troche je wyrownam
A moze macie jakies propozycje jaka fryzure z takich wlosow mozna by zrobic na wesele??
Też się przyznam, że strasznie zaniedbuję olejowanie. Po prostu nie jest mi ono "po drodze". Myję włosy zawsze rano, więc odpada olejowanie przed myciem lub później. Ewentualnie mogłabym na noc, ale tego nie znoszę - budzę się cała tłusta. Muszę się jakoś zmobilizować.

Odnośnie fryzury niestety nie doradzę. Ostatni raz miałam tak krótkie włosy w 3 klasie podstawówki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora