Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-23, 21:13   #75
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja dzisiaj dostałam pillarboxa (szok, jakie tempo) i nie wytrzymałam, i już w pracy maznęłam sobie jedno pasemko. Możecie sobie wyobrazić firmową łazienkę i mnie, moczącą kudły pod kranem, a tu wchodzi prezes... nie no, żartowałam. Znaczy nie wszedł ;p a pasemko tylko jedno było wilgotne i zaraz wysuszyłam pod suszarką do rąk
Do rzeczy: trzymałam chyba krócej niż przepisowe 15 minut, ale różnica między górną partią włosa, a dolną - maźniętą - była: kolor odżył, nie był ciemny (o co się bałam), a włos... cholerka, gładszy jakby? Błyszczący.
Poczekam do weekendu i spróbuję na całość z maseczką, znajomi twierdzą, że włosów mam jeszcze dużo, znaczy mogą wypadać do woli, nie będzie widać^^
Kolor w opakowaniu to mocne bordo, więc miałam niezłego stracha, bo akurat w tym kierunku to ja niekoniecznie; jednak na włosach wyszło całkiem inaczej i mi się podoba.

Kiedy zarzucę całość, to wkleję zdjęcia ;>

@besso - bo, widzisz... czerwień jest wymagająca i trzeba się koło niej nachodzić ;p To opcje masz dwie: albo chodzisz koło niej i rozpieszczasz tonerami pomiędzy nakładaniem farby, albo lecisz w brąz i masz z głowy ;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-08-23 o 21:14
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora