Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-31, 09:43   #1483
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Moja kolekcja perfum - część VI

Podczytuje temat i podziwiam kolekcje od dłuższego czasu i jestem pełna takiego "wow" dla Waszych zbiorów.

I dlatego chciałam pokazać moich faworytów. Wiem, że nie wygląda to tak imponująco, jak u niektórych z Was, ale bardzo staram się mieć tylko rzeczy bliskie ideałowi, a flaszki IMO takie sobie sprzedaje i wymieniam. Zarówno kolekcja jak i gust jeszcze mi się krystalizują, więc w sumie jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać za powiedzmy pół roku.

Pierwsze zdjęcie : Cruel Intensions by Kilian, L Lempickiej, Bvlgari Black, nie wiem co to [anyone? ] - wygląda trochę jak Chloe Narcisus, pachnie jak Coco EDP, bombka ekstremalna <3 i różana <3, Sun Moon Stars, Flower Party, męska Lolita Lempicka, Sweet Redemption by Kilian

Drugie zdjęcie : świerzak z Alterry, CK Shock for him, Black Touch, Taj Sunset, B*Men, moje najukochańsze Lutki <3

Trzecie zdjęcie: Elizabeth Arden Green Tea, TBS, perfumetki z Sephory, Vempire's Love <3, L'Occitane Rose 4 Rein, odlewki T42, Elle, Vanille Noir, La Fumee, Innocent Rock, Dark Extacy <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,3 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,5 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,1 KB, 240 załadowań)
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując