2012-09-01, 00:08
|
#97
|
na przekór do celu
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
|
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3
Cytat:
Napisane przez Bozena1987
Dziewczyny ostatnio kolezanka opowiadala mi o swoich "przezyciach" i tak :
Uprawiali petting z chlopakiem on co jakis czas sam "robil sobie dobrze swoja reka", lecz nie bylo wytrysku i dalej ja piescil czy to mozliwe ze mozna tak zajsc w ciaze? w sumie to on nie mial wytrysku to raczej nie mozliwe..lecz ona sie denerwuje jak ja jej mam to wytlumaczyc, ze raczej nic nie bedize?
Dodam, ze na dniach powinna dostac okresu, boli ja brzuch i jak zawsze mowila mi ,ze wystepuje u niej wydzielinia z pochwy tak jak przed kazdym okresem.. wiec ja jej powiedzialam ze na pewni nie jest w ciazy.. bo chyba nie bylo tej "wydzieliny"
Dziekuje z gory za odp. 
|
gdyby była w ciąży, to mielibyśmy drugi przypadek niepokalanego poczęcia. koleżanka niech odstawi seks, jeśli ma wyobrażać sobie ciąże wynikającą z tak niemożliwych sytuacji.
|
|
|