Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poznań -ośrodek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-08, 10:50   #33
Karina_pz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 3
Dot.: Poznań - Automaniak

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
1.Przez ponad dwa tygodnie nie mogłam się doprosić o książki do nauki i testy.

2.Od kilku dni bezskutecznie usiłowałam się dodzwonić do Darka. Nie odbierał,nie oddzwaniał, nie odpisywał.

co do 1 to nie wiem jak to się stało, ale ja książkę dostałam na zajęciach teoretycznych. Od razu na pierwszym spotkaniu

2. Nie mówię, że problemów z dodzwanianiem nie było :P ale ja jestem upartym ludkiem i dzwoniłam co godzinę tak długo aż odebrał
hehe

Ja jeszcze nie widziałam Darka opalającego się i nie żałuję :P
Mi też plac na malcie nie był po drodze bo pracuje na grunwaldzie a mieszkam na ratajach więc Hetmańską zawsze jeździłam, jednak skoro mi zależało to tą godzinę po pracy poświęcałam na umówienie się na jazdy, bo weźmy również pod uwagę że Darek szkoli również na kat A i niestety jeśli jedzie na miasto z kursantem to odebrać nie może. Albo jaki jest sens aby dobierał telefon jeśli jest gdzieś na zakupach i i tak nie ma kompa aby umówić na jazdy :P Spotkałam się kilka razy z tym, że udało mi się w końcu dodzwonić bo już go totalnie zamęczałam telefonami jednak nie miał kompa przy sobie. Niestety ale Darek to też człowiek (z takiego założenia ja wychodzę) Bo niektórzy, jak czytam opinie na necie, to już chyba zapomnieli że są ludźmi i ludzie jeszcze żyją.
Karina_pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując