Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-15, 17:03   #1540
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
super uczucie, jak spodnie robią się luźne, a niedawno jeszcze opinały pupsko i uda
Fajne, ale trochę kłopotliwe. Bo co chwilę muszę podciągać I to jedne z bardziej dopasowanych jeansów.
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Darowałam sobie tą pizzę w pracy i grzecznie zjadłam owsiankę

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
ale tak kolacja to wiesz
Wiem, wiem... Ale jak się spotkam z Tżtem to lubimy napić się dobrego piwka, znaczy się kilka piwek A wczorajsza kolacja ostatecznie nie była taka straszna, żadnych fast foodów, zgrzeszyłam jedynie kilkoma kawałkami camemberta, kawałkiem pasztetu z cukinii no i tym piwkiem ofkors
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36537583]Hej laski Melduję spadek z 76,6kg na 75,6kg i to w tydzień czyli jest dobrze[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez agatak87 Pokaż wiadomość
Rano mierzyłam obwód na wysokości boczków - na początku diety było 90, teraz 85 (czy jeszcze spałam? :P)
Super! Brawo dziewczyny
Cytat:
Napisane przez 93Paula93 Pokaż wiadomość
witam wszystkich mam 19 lat 165 wzrostu i 70 kg wagi to ostatnie chciała bym zmienić tylko nie wiem jak mam zacząć. bardzo chce schudnąć nie nawidze siebie za to jak wygladam proszę o pomoc, jak zacząć działać??
Witaj Dobrze by było, gdybyś napisała co jesz i w jakiej ilości, czy coś ćwiczysz, jaki ogólnie tryb życia prowadzisz. Wtedy coś pomożemy.

U mnie dziś niezbyt udany dietetycznie dzień. Za mało warzyw, białka, wody Byłam od rana poza domem, więc ratowałam się czym się dało - jabłko, kefir, serek wiejski, mała porcja sałatki z majonezem (niestety takiej gotowej), pół bułeczki pełnoziarnistej. Obiad już w miarę (leczo), a na kolację jeszcze nie wiem co zjem. Jutro będzie zdecydowanie lepiej, mimo że też wybywam z domu, ale przygotuję sobie jedzonko za chwilę.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując