Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukiwanie swojej drogi i określenie siebie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-24, 15:14   #3
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 85
Dot.: Poszukiwanie swojej drogi i określenie siebie.

Ja myślę, że próbować nie tylko można, a nawet trzeba. Warto być tylko elastycznym i nie robić nic na siłę, z oślim uporem, bo życie jest faktycznie nieprzewidywalne.

Ustalenie tego, co się chce w życiu robić jest bardzo potrzebne bo i tak to kiedyś zrobimy, a im wcześniej tym lepiej. Można usłyszeć o znanych ludziach, którzy odnaleźli swoją ścieżkę dopiero po wielu latach, często po 40tce, 50tce. Odnalezienie swojego miejsca to również niesamowity komfort psychiczny i właściwie sposób na przeżycie tego życia, a nie tylko na przeistnienie.

Jeżeli o mnie chodzi to bardzo pomogło mi prowadzenie bloga (już 3 lata) o rozwoju osobistym, a całkiem niedawno przeszłam 30-dniowy proces kreowania swojego życia stworzony przez pewnego coacha. Pisałam o tym m.in. tutaj:
http://helineth.blogspot.com/2012/09...-pierwsze.html
i tutaj
http://helineth.blogspot.com/2012/09...architect.html

Mimo, że już wcześniej z dużą świadomością pracowałam nad sobą, nad określeniem tego, co chcę w życiu robić, to program baaaardzo mi pomógł. Praca nad sobą i świadome kreowanie życia, to jest to

Edytowane przez Helineth
Czas edycji: 2012-09-24 o 15:16
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując