Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc w kwestii fryzury, koloru...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-08, 19:23   #6
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Proszę o pomoc w kwestii fryzury, koloru...

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Byle niezbyt ciemne - nie masz ciemnej obwódki wokół tęczówki oka i masz chyba dosyć jasne rzęsy, więc kolory zbliżające się do bardzo ciemnego brązu albo czerni sprawią że będziesz wyglądać blado i na zmęczoną, "zjedzą" Cię Myślę też, że lepiej będą Ci pasować odcienie brązu ze srebrnym (nie złotym) połyskiem, takie, na których refleksy światła są białe, nie żółte - tu jest chyba najlepsza wizualizacja koloru: http://z5.kowbojki.pl/7de4b3913f2d61...60_500x640.jpg
Co myślisz o propozycji grzywki?
Rzęsy mam nawet ciemne, ale niezbyt imponujące i jaśniejsze na końcach, jakieś wypłowiałe Jakiś czas temu farbowałam włosy na czarno i ponoć nie było źle, ale po pierwsze byłam wtedy trochę młodsza , a po drugie opalona po wakacjach itp. Od jakiegoś czasu słońce oglądam jedynie w tv

Natomiast w kwestii grzywki...miałam kilka rodzajów i kształtów; nie jest to zła opcja, ale jak tylko odrośnie parę mm ponad wymodelowany efekt, zaczyna wymagać strasznego kombinowania ze stylizacją - wywija się, żyje własnym życiem itp.
Wolałabym coś z jednej strony wyrazistego, a z drugiej nie wymagającego specjalnych zabiegów
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując